Ugyanaz a technológia, ugyanaz az unió, ugyanaz a munka, a bér meg ötöde vagy tizede, na ne!
Vagy ha nem, akkor meg minek nekünk unió? Ha az alulfizetett közép és kelet európai országok együtt intenének be a disznófejű nagyúrnak, nem lehetne így lerabolni minket!
Kovács Béla, Jobbik :
"Az Európai Unió feltörekvő országai számára sorsdöntő jellegű beadvánnyal fordulok litván képviselőtársammal, Rolandas Paksas-szal az Európai Bizottsághoz: az egységes európai minimálbérért akarunk kiíratni referendumot. Azok az óriási jövedelemkülönbségek, amelyek az unió fejlett tagállamai és a feltörekvő országok anyagi juttatásai között megjelennek, joggal irritálhatják a jobb sorsra vágyó milliókat. Amennyiben az Európai Bizottság befogadja közös beadványunkat, úgy előre borítékolható a siker, hiszen egymillió aláírást ezért a célért akár csak Magyarországon is simán meg lehet szerezni és akkor még nem beszéltünk azokról az országokról, ahol ez a kérdéskör szintén alapvető társadalmi probléma. Egyet értetek a javaslatunkkal? Kérlek osszátok meg minél többen!"
Reakció Reakciós ld50 industrial goth emo jobbik jobbikos konzervatív keresztény freeblog fasiszta zsidó neonáci sieg heil szélsőjobboldali szélsőközép holokauszttagadás holokauszt tagadás háború történelem politika pártok neoliberális neoliberalizmus mainstream ortodox unortodox gazdaságpolitika magyar nemzeti érdek Matolcsy Matolcsyzmus nemzetközi gazdaság pénzügyek bankok balliberális jobboldali radikális imf jegybank hitel bankárok piacbolsevizmus piacbolsevik szocialista szocializmus viccek
2014. május 19., hétfő
Kovács Béla, Jobbik : ugyanazért a munkáért ugyanazt a bért az unióban!
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
Scall Fast
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
14:46:00
Nincsenek megjegyzések:
Lucy Hay alias Scall Fast add hozzá köreidhez
facebook - Scall Fast jelölj és visszaigazollak
A gravatarom
Twitter profilom Lucy Hay 88
Reakció WP
Scall Fast Tumblr, ezt a felületet is lakjuk csak be szépen mi jobbosok, hogy ne csak a libsik blogoljanak ott
jutub - OD090
Loiter88, másik jutub
Valakivel közösen használt régi jutub "csenel"
szint ÉN, név innen: Jules Verne : 9672-es pont az ami kell, pont ott ahol kell, pont akkor amikor kell.
+1 YT
2014. május 10., szombat
Novák Előd: "A Fidesz a saját választóit köpi szemen" - Az Este (2014-05...
Ha valaki a Jobbik amatőrizmusát hozza fel érvként, mondván nem volna elég rafinált társaság ahhoz, hogy képviselje és megvédje nemzeti érdekeinket a nemzetközi színtéren, gazdasági diplomáciában, általában a külpolitikában ahol ennél sokkal több mindent meg szoktak magyarázni pont a liberálisok ;) akkor támogassa nyugodtan a Jobbikot, ami nem ellenérv hogy zavart keltettek egy tüntetésen, hisz a ballib hahája, millája, akármije folyamatosan ezt tette 2010 óta. Álszent nagyon a fidesz, érdekes módon csendben van viszont a ballib tábor, csak az index-hvg-cink-444 kampányol a Jobbik ellen, dehát tőlük máskülönben sem lehet egyebet hallani mint nácizást és hülyézést, hiszen végsősoron ez a jólfizetett liberálbulvár szemétgyár végterméke. Lazák mint a Rigalánc, kivéve ha a cionisták által felállított tabukat magyarok veszik célba, amúgy kurucosan, pl mémekkel és képi humorral. Vagy beszólnak egy karbatett mancsú tábori rabbira, akin kívül mindenki vigyázban éllt vagy épp tisztelgett azon a képen. Testbeszéd egyértelműen alárendelő és tiszteletlen, pöffeszkedő. Mint mikor Állatfarm rajzfilmen Jones gazda névsorolvasást tart az állatfarmon. Akkor vaskalapos nyárspolgárokká vedlenek át, és csapják a műfelháborodást, innen is látszik hogy hazugok velejéig, mint minden más magát liberálisnak nevező belpesti szadesz-árva. Gönczárpi kifütyülése és a bőrfej inkább erény mint bűn, nem csak a jobbikos Sneider látta álságosnak árpibácsit, aki igen, most is nemzeti érzelmű, na és. A másik említett emberről : utóbb az mszp-be bekerülni egyértelműen negatív dolog.
http://youtube.com/watch?v=r0h6uiMCHcQ
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
Scall Fast
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
18:26:00
Nincsenek megjegyzések:
Lucy Hay alias Scall Fast add hozzá köreidhez
facebook - Scall Fast jelölj és visszaigazollak
A gravatarom
Twitter profilom Lucy Hay 88
Reakció WP
Scall Fast Tumblr, ezt a felületet is lakjuk csak be szépen mi jobbosok, hogy ne csak a libsik blogoljanak ott
jutub - OD090
Loiter88, másik jutub
Valakivel közösen használt régi jutub "csenel"
szint ÉN, név innen: Jules Verne : 9672-es pont az ami kell, pont ott ahol kell, pont akkor amikor kell.
+1 YT
2014. május 7., szerda
2014 05 05 Világ-Panoráma - Miért nem volt előnyös Magyarország számára ...
Szökőkút, szobor, díszkő, márvány járólap, valaki biztos jól járt vele, jelemzően csupa import építőanyagból készültek ezek, csak majd aztán helyben lakó ember nem lesz, aki sétálna ezeken a helyeken, mert magyar gazdaságot, értelmes jól fizető munkahelyeket teremteni tilos is volt eme uniós pénzekből. Piacot vettek, nem vetélytársat, gyarmatnak kellettünk. Szakértő volt pedig a mostani adás vendége, a londoni City-ben is dolgozott, ő is azt állítja : Magyarország sokat vesztett az uniós csatlakozással. Csak az állít mást politikusok, megszakértők, médiások és más félre - vezetőink közül, aki a szűk neoliberális érdekcsoport része.
Miért nem volt előnyös Magyarország számára az uniós csatlakozás? Miért, nem volt? Nem bizony! A számok nem hazudnak, és a saját szemmel látott szomorú állapotok sem.
http://youtube.com/watch?v=LNpETKXJ1nY
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
Scall Fast
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
15:39:00
Nincsenek megjegyzések:
Lucy Hay alias Scall Fast add hozzá köreidhez
facebook - Scall Fast jelölj és visszaigazollak
A gravatarom
Twitter profilom Lucy Hay 88
Reakció WP
Scall Fast Tumblr, ezt a felületet is lakjuk csak be szépen mi jobbosok, hogy ne csak a libsik blogoljanak ott
jutub - OD090
Loiter88, másik jutub
Valakivel közösen használt régi jutub "csenel"
szint ÉN, név innen: Jules Verne : 9672-es pont az ami kell, pont ott ahol kell, pont akkor amikor kell.
+1 YT
2014. április 23., szerda
Szocik támogatják az lmp jelöltjét. Ha hagyják magukat, meg is érdemlik.
Szocik támogatják az lmp jelöltjét. Ha hagyják magukat, meg is érdemlik.
Orr és fül profilból juj de jude. :D
Elempések a Jobbikot szélsőségesnek hazudják, vele minden együttműködést elvetnek, nem úgy a szocikkal! Ha azon múlna, simán összeállnának kormányozni, a balliberális oldal eszmeisége a lényeg, és nem a személyek akik képviselik a kártékony eszméket. Ha új emberek csinálnák ugyanazt, az eredmény ugyanaz a rombolás lenne, mert egyszerűen és logikusan a felforgatás következik a liberalizmusból, ami csak szabadosság a többségnek, nameg a tőke korlátlan szabadsága, "privatizálj, deregulálj, liberalizálj" már csak ezért sem kell komolyan venni a zöldek zöldségeit, progaganda hazugságok.
A cél, amiért az lmp kommunikál, mindenképp rossz, amit nem igazol az, hogy a fidesz is visszaél a hatalmával. Egyik rossz nem igazolja a másikat.
Nameg aztán, nem olyan újak ezek a lehet mások. Ott voltak a szadeszhez köthető álcivil szervezetekben és másutt közülük nagyon sokan, nemcsak az árulóikhanem a "maradék" lmp-sek is. És egyáltalán nem biztos, hogy a pártszakadás nem egy háttér-hatalom technikusai által előre megrendezett "osztódás" volt. Más pártok a szakadás után vagy eltűntek az Országházból, mint a kisgazdák, vagy egy nagyságrenddel kevesebb szavazatot kaptak, mint mondjuk az mdf 1994-ben, ezeket az álzöldeket meg betolták a Parlamentbe VALAKIK. Amerikai nagykövetség kedvencei Schifferék, biztosan nem véletlenül, márpedig ők mindig a kifejezetten szélsőliberális erőket támogatták Kelet és Közép - Európában. = Eleve nem lehet magyar érdekű társaság a lehet más a politika!
Csak az az egy igaz így külön, hogy egy párt nem tehet róla, ki és miért, milyen érdekektől vezérelve dicséri és favorizálja, de akkor nix előítélet a csakis hosszas belemagyarázással Jobbikhoz köthető nemhogy nem képviselők de nem is párttagok alapján. "Kovács Béla aki gárdista volt egy hónapig, téliszalámit lopott a közértből" "ilyenek ezek a Jobbikosok" - manipulatív, jew yorki zsurnalisztikából átvett stílusú főcímek, lejáratókampányok, ballibmédia által felfújt lufik. A fidesz is átvett és terjesztett a kampányában ilyesféle hamis, megvezető Jobbik ellenes tartalmakat 2010 tavaszán, az meg az ő bűnük.
Zenészek jártak így, hogy rajongóik alapján ítélték meg és el őket, ehhez hasonló nyárspolgári magatartás nagyon is jellemző a Jobbik-gyűlölő liberális zsidó vagy nem zsidó sznobokra. Lmp szavazók is részben, nahát, ilyen egy párt ez az lmp. xD
http://jobbegyenes.blog.hu/2014/04/23/halalos_olelesben
Halálos ölelésben?
Nincs hiteles politikusod? Elhasználódott kádereid esélytelenek még egy feléd lejtő közegben is? Alapvetően kínos a társaságod mindenhol? Van hiteles alternatívád még a baloldalon belül is?
Sebaj. Mindezt egy csapásra megoldhatod egy ügyes lépéssel. Mint a házibuliba hívatlanul betoppanó balhés negyedikesek, úgy trollkodják most szét a szocik az LMP-s elsősök buliját.
A szocik most beállnának az LMP által indított főpolgármester-jelölt mögé, amivel egyrészt egy valóban esélyes jelöltek állítanának ki Tarlós Istvánnal szemben, másrészt - és ez igazából a fontosabb - egycsapásra véget vetnének az ártatlanságuknak, amivel egy életveszélyes konkurenciától szabadulhatnak meg. Immáron végérvényesen.
Bár látszólag az LMP Budapest főpolgármesteri tisztségével hatalmas lépést tehetne a kormányképes erővé válás útján, a valóság ezzel szemben az, hogy a fővárosi közgyűlés díszes termének trónján Schifferék jelöltje béna kacsaként ücsöröghetne, akinek a Fidesz- és az MSZP-frakció hatalmi játszmái között legfeljebb a következő felszólaló felkonferálásához lenne elég ereje, másrészt még hetente a fejéhez is vágnák, hogy valójában a szocik meghosszabbított karja.. Ahogyan a pártja is.
A szocialisták ajánlata tehát roppant okos, átgondolt, egyben rájuk oly jellemző módon kellően aljas is. Kéretlen dörgölőzésük pedig akkor lesz igazán veszélyes, ha az MSZP-ben úgy döntenek, mindenképpen az LMP-s jelöltet támogatják. Ebben az esetben ugyanis Schifferék tehetetlenek, hiszen nem kérhetnek arra egy másik pártot, hogy ne támogassák a jelöltjüket, másrészt Mesterházyék egy esetleges őszi bukta esetén is könnyebben magyarázkodhatnak. Nem az ő emberük bukott, ráadásul ők önzetlenül mindent megtettek a sikerért.
Így a baloldal egyetlen rendszerkritikus és hiteles pártjának utolsó esélyét is elveszik arra, hogy valaha váltópártja is lehessen a Fidesznek. Az MSZP pedig az utóbbi 5-10 év legjobb húzását meglépve úgy tűnik okos dominaként húzná be a néha zavart tekintetű szűzként botorkáló LMP-t a saját utcájába. Ha hagyják magukat, meg is érdemlik.
Orr és fül profilból juj de jude. :D
Elempések a Jobbikot szélsőségesnek hazudják, vele minden együttműködést elvetnek, nem úgy a szocikkal! Ha azon múlna, simán összeállnának kormányozni, a balliberális oldal eszmeisége a lényeg, és nem a személyek akik képviselik a kártékony eszméket. Ha új emberek csinálnák ugyanazt, az eredmény ugyanaz a rombolás lenne, mert egyszerűen és logikusan a felforgatás következik a liberalizmusból, ami csak szabadosság a többségnek, nameg a tőke korlátlan szabadsága, "privatizálj, deregulálj, liberalizálj" már csak ezért sem kell komolyan venni a zöldek zöldségeit, progaganda hazugságok.
A cél, amiért az lmp kommunikál, mindenképp rossz, amit nem igazol az, hogy a fidesz is visszaél a hatalmával. Egyik rossz nem igazolja a másikat.
Nameg aztán, nem olyan újak ezek a lehet mások. Ott voltak a szadeszhez köthető álcivil szervezetekben és másutt közülük nagyon sokan, nemcsak az árulóikhanem a "maradék" lmp-sek is. És egyáltalán nem biztos, hogy a pártszakadás nem egy háttér-hatalom technikusai által előre megrendezett "osztódás" volt. Más pártok a szakadás után vagy eltűntek az Országházból, mint a kisgazdák, vagy egy nagyságrenddel kevesebb szavazatot kaptak, mint mondjuk az mdf 1994-ben, ezeket az álzöldeket meg betolták a Parlamentbe VALAKIK. Amerikai nagykövetség kedvencei Schifferék, biztosan nem véletlenül, márpedig ők mindig a kifejezetten szélsőliberális erőket támogatták Kelet és Közép - Európában. = Eleve nem lehet magyar érdekű társaság a lehet más a politika!
Csak az az egy igaz így külön, hogy egy párt nem tehet róla, ki és miért, milyen érdekektől vezérelve dicséri és favorizálja, de akkor nix előítélet a csakis hosszas belemagyarázással Jobbikhoz köthető nemhogy nem képviselők de nem is párttagok alapján. "Kovács Béla aki gárdista volt egy hónapig, téliszalámit lopott a közértből" "ilyenek ezek a Jobbikosok" - manipulatív, jew yorki zsurnalisztikából átvett stílusú főcímek, lejáratókampányok, ballibmédia által felfújt lufik. A fidesz is átvett és terjesztett a kampányában ilyesféle hamis, megvezető Jobbik ellenes tartalmakat 2010 tavaszán, az meg az ő bűnük.
Zenészek jártak így, hogy rajongóik alapján ítélték meg és el őket, ehhez hasonló nyárspolgári magatartás nagyon is jellemző a Jobbik-gyűlölő liberális zsidó vagy nem zsidó sznobokra. Lmp szavazók is részben, nahát, ilyen egy párt ez az lmp. xD
http://jobbegyenes.blog.hu/2014/04/23/halalos_olelesben
Halálos ölelésben?
Nincs hiteles politikusod? Elhasználódott kádereid esélytelenek még egy feléd lejtő közegben is? Alapvetően kínos a társaságod mindenhol? Van hiteles alternatívád még a baloldalon belül is?
Sebaj. Mindezt egy csapásra megoldhatod egy ügyes lépéssel. Mint a házibuliba hívatlanul betoppanó balhés negyedikesek, úgy trollkodják most szét a szocik az LMP-s elsősök buliját.
A szocik most beállnának az LMP által indított főpolgármester-jelölt mögé, amivel egyrészt egy valóban esélyes jelöltek állítanának ki Tarlós Istvánnal szemben, másrészt - és ez igazából a fontosabb - egycsapásra véget vetnének az ártatlanságuknak, amivel egy életveszélyes konkurenciától szabadulhatnak meg. Immáron végérvényesen.
Bár látszólag az LMP Budapest főpolgármesteri tisztségével hatalmas lépést tehetne a kormányképes erővé válás útján, a valóság ezzel szemben az, hogy a fővárosi közgyűlés díszes termének trónján Schifferék jelöltje béna kacsaként ücsöröghetne, akinek a Fidesz- és az MSZP-frakció hatalmi játszmái között legfeljebb a következő felszólaló felkonferálásához lenne elég ereje, másrészt még hetente a fejéhez is vágnák, hogy valójában a szocik meghosszabbított karja.. Ahogyan a pártja is.
A szocialisták ajánlata tehát roppant okos, átgondolt, egyben rájuk oly jellemző módon kellően aljas is. Kéretlen dörgölőzésük pedig akkor lesz igazán veszélyes, ha az MSZP-ben úgy döntenek, mindenképpen az LMP-s jelöltet támogatják. Ebben az esetben ugyanis Schifferék tehetetlenek, hiszen nem kérhetnek arra egy másik pártot, hogy ne támogassák a jelöltjüket, másrészt Mesterházyék egy esetleges őszi bukta esetén is könnyebben magyarázkodhatnak. Nem az ő emberük bukott, ráadásul ők önzetlenül mindent megtettek a sikerért.
Így a baloldal egyetlen rendszerkritikus és hiteles pártjának utolsó esélyét is elveszik arra, hogy valaha váltópártja is lehessen a Fidesznek. Az MSZP pedig az utóbbi 5-10 év legjobb húzását meglépve úgy tűnik okos dominaként húzná be a néha zavart tekintetű szűzként botorkáló LMP-t a saját utcájába. Ha hagyják magukat, meg is érdemlik.
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
Scall Fast
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
21:54:00
Nincsenek megjegyzések:
Lucy Hay alias Scall Fast add hozzá köreidhez
facebook - Scall Fast jelölj és visszaigazollak
A gravatarom
Twitter profilom Lucy Hay 88
Reakció WP
Scall Fast Tumblr, ezt a felületet is lakjuk csak be szépen mi jobbosok, hogy ne csak a libsik blogoljanak ott
jutub - OD090
Loiter88, másik jutub
Valakivel közösen használt régi jutub "csenel"
szint ÉN, név innen: Jules Verne : 9672-es pont az ami kell, pont ott ahol kell, pont akkor amikor kell.
+1 YT
2014. április 18., péntek
Cinkes ez a cink, független de csak mint schwartz izidor
Bizony csak úgy független az, mint a szabad kezdeményezések hálózata volt anno. Később ebből lett a szabad demokraták szövetsége, azaz az szdsz. Sportot úztek belőle, hogy civilnek, alulról jövőnek, és függetlennek álcázzák magukat. Aljas szándékkal. Pontosabban, a zsidó talmud szerint midnez teljesen rendjén van.
Amiért a ragadozó is álcázza magát vadászat közben!
Erről van szó, ni:
"A beteges semlegesség igazi New York-i zsidó trükk"
http://media.mandiner.hu/cikk/20131228_szily_laszlo_a_beteges_semlegesseg_igazi_new_york_i_zsido_trukk
"Nyers lószar"-nak nevezte a Cinket Deutsch Tamás
Miért, tán nem az? xD Várjunk csak, nem pontos a megnevezés mégsem...
Liberrált drogos hülyegyerekek fikablogja inkább. Szégyen, hogy valaki az Óperenciás tengeren túlról, vagy gawker esetében tán inkább az Indiai Óceán közeléből :Đ ezért még fizet is!
"A Cink ugyanis hangsúlyozottan nem akar magyar médiapiaci szereplő lenni. "
Akkor miért nem eszperantóul nyomják a kontentot? A kuruc szerű oldalak is magyar médiapiaci szereplők, mert magyar anyanyelvűek számára bármiféle nyelvtudás nélkül is elérhetőek. Magyarán szólva, "magyarul vannak".
Belpesti exindexes libajnai szavazók ténynek álcázott (elfogultan vadliberális!) véleményeket trágár stílusban előadó álhírportálja. Ez volna a cink hu, amúgy a 444 hu és valamelyest a vs hu is.
Minden napra jut egy botrány. Szerintem meg az a botrány, hogy ilyen "média" létezhet, vagy hogy komolynak és objektívnek számít bárki számára. Nem a médiahatóság hatásköre szemmel láthatólag mindez, ami lám, a libernyák banda cenzúráról jajgató folyamatos kormánygyalázásával szemben csak egy semmit sem érő sóhivatal. Klubrádió is maradt, atv is van, a neten meg aztán végképp szabad a pálya a hülyéknek. Hogy is van az angolul? Silly.
Csak akkor ne vergődnének az egyéb liberrált hitközségi többiek, hogy így meg úgy be kell tiltani a különféle radikálisan nemzeti megnyilvánulásokat, szervezeteket, sőt Nyírő József regényeket, és egyéb kulturális értékeket! Az ellenség oldalára állnak, rég lejárt békeszerződéseket hoznak elő, romlott az a párizsi. Mint a francia kajautalvány, ami helyett Erzsébet és SZÉP kártya van, ezügyben is feljelentették hazánkat, valószínűleg valaki magyarul is beszélő belpesti koszos spiclik segedelmével!
Zsidó is, antijobbikos is Deutsch Tamás, mégis ha e kettő társaság közül lehet választani csak egyiket, a cinkesek maradnak KI. Fidesz vs szadesz meccs ez, liberális belharc. xD
"Deutsch Tamás stílusa pedig nem a kedvenceim közé tartozik. Ugyanezt elmondhatom Bayer Zsoltról is. Ennek ellenére, ha igazat, valósat ír elfogadom, mert nem a tányér számít, hanem ami benne van, vagyis a tartalom."
"Azt én értem, hogy a magyari "piacon" hirdetők nem egészen piaci alapon nyomják az ipart. Hol irányulnak, hol irányultatják őket, hol meg csak egyszerűen nem mernek kibújni a saját seggükből. Höhh . . ez van. (Aki kurvának áll, az ne csodálkozzon ha . . . ) Azt is értem, hogy ti ebből nem kértek/nem tudnátok megélni. (Nem kívánt rész törlendő!) Azt viszont nem értem, hogy miért jobb Nick Denton alfeléből kilógni? Mert ez nem "piaci" suskus? Vagy mert ez lenne a függetlenség maga? Ezt te sem gondolod -igazán- komolyan. Szal ezt azért kicsinység még jobban körülírhattad volna. (De nem tetted.)"
"Jó ezt tudni. Tehát a beteges függetlenség nálatok azt jelenti, hogy a Cink csak az idegen tulajdonostól függ, itthon mindenkitől független, és azért működik, hogy kritikus tábort verjen. Nyilván a hatalom ellen. A külföldi multi (pénzhatalom) befolyásolhatja a hazai (gyarmat) politikáját, és annak döntéseit. Ezt mi nem függetlenségnek hívjuk, hanem a hazai érdekeink ki/el árusításának. Ez nem Cink, hanem cinkelt lap."
A sznob liberális nem akar a hazai politikától függeti, inkább függ azoktól, akiktől a hazai? balliberális politikai oldal megélhetése is függ
"Mert a Gawker és Nick Denton valaga jobb, ízletesebb Szilymajom? Kinek akarod ezt bemagyarázni? Nekik parírozol és senkitől sem vagy jobb. A Gawkerről tudjuk micsoda, Denton is. Ha nem azt csinálod, amit ők akarnak repülsz, aztán mit mondsz a "csajodnak"?"
2010 után alakult, folyvást a jobboldalt ekéző álhírportálok nemlétező függetlenségét ecseteli a másik kommentelő
"Ugyan. Erre vagy büszke? Eddig is világos volt, hogy a gazdáidnak nem holmi hirdetési pénzért éri meg fentartani a blogot. Nagyságrendekkel nagyobb anyagi érdekekről van itt szó, úgyhogy nem sajnálják a pénzt a propagandára."
Ceterum censeo azaz végszó ^^
Hát igen, a zsidók mindig a semlegességükről voltak híresek.
Van is egy mondás, olyankor, ha valakinek a párttatlanságát akarjuk bizonyítani:
"Semleges, mint egy New York-i zsidó."
A beteges semlegesség, mint New York-i zsidó trükk....
Ugye attól függ, kihez viszonyítva semleges.....ez benne a trükk.
Mindentől függetlenül, szily lászló és a cink egy nagy kalap szamócát nem ér, lazáskodással apolitikusnak álcázott tömény eszdéeszes propaganda, olyanoktól, akik sose voltak függetlenek személy szerint sem. Mandineres kommentelők szerint se frankók, és pedig nem kifejezetten jobbikosok kommentelnek a Mandira.
Amiért a ragadozó is álcázza magát vadászat közben!
Erről van szó, ni:
"A beteges semlegesség igazi New York-i zsidó trükk"
http://media.mandiner.hu/cikk/20131228_szily_laszlo_a_beteges_semlegesseg_igazi_new_york_i_zsido_trukk
"Nyers lószar"-nak nevezte a Cinket Deutsch Tamás
Miért, tán nem az? xD Várjunk csak, nem pontos a megnevezés mégsem...
Liberrált drogos hülyegyerekek fikablogja inkább. Szégyen, hogy valaki az Óperenciás tengeren túlról, vagy gawker esetében tán inkább az Indiai Óceán közeléből :Đ ezért még fizet is!
"A Cink ugyanis hangsúlyozottan nem akar magyar médiapiaci szereplő lenni. "
Akkor miért nem eszperantóul nyomják a kontentot? A kuruc szerű oldalak is magyar médiapiaci szereplők, mert magyar anyanyelvűek számára bármiféle nyelvtudás nélkül is elérhetőek. Magyarán szólva, "magyarul vannak".
Belpesti exindexes libajnai szavazók ténynek álcázott (elfogultan vadliberális!) véleményeket trágár stílusban előadó álhírportálja. Ez volna a cink hu, amúgy a 444 hu és valamelyest a vs hu is.
Minden napra jut egy botrány. Szerintem meg az a botrány, hogy ilyen "média" létezhet, vagy hogy komolynak és objektívnek számít bárki számára. Nem a médiahatóság hatásköre szemmel láthatólag mindez, ami lám, a libernyák banda cenzúráról jajgató folyamatos kormánygyalázásával szemben csak egy semmit sem érő sóhivatal. Klubrádió is maradt, atv is van, a neten meg aztán végképp szabad a pálya a hülyéknek. Hogy is van az angolul? Silly.
Csak akkor ne vergődnének az egyéb liberrált hitközségi többiek, hogy így meg úgy be kell tiltani a különféle radikálisan nemzeti megnyilvánulásokat, szervezeteket, sőt Nyírő József regényeket, és egyéb kulturális értékeket! Az ellenség oldalára állnak, rég lejárt békeszerződéseket hoznak elő, romlott az a párizsi. Mint a francia kajautalvány, ami helyett Erzsébet és SZÉP kártya van, ezügyben is feljelentették hazánkat, valószínűleg valaki magyarul is beszélő belpesti koszos spiclik segedelmével!
Zsidó is, antijobbikos is Deutsch Tamás, mégis ha e kettő társaság közül lehet választani csak egyiket, a cinkesek maradnak KI. Fidesz vs szadesz meccs ez, liberális belharc. xD
"Deutsch Tamás stílusa pedig nem a kedvenceim közé tartozik. Ugyanezt elmondhatom Bayer Zsoltról is. Ennek ellenére, ha igazat, valósat ír elfogadom, mert nem a tányér számít, hanem ami benne van, vagyis a tartalom."
"Azt én értem, hogy a magyari "piacon" hirdetők nem egészen piaci alapon nyomják az ipart. Hol irányulnak, hol irányultatják őket, hol meg csak egyszerűen nem mernek kibújni a saját seggükből. Höhh . . ez van. (Aki kurvának áll, az ne csodálkozzon ha . . . ) Azt is értem, hogy ti ebből nem kértek/nem tudnátok megélni. (Nem kívánt rész törlendő!) Azt viszont nem értem, hogy miért jobb Nick Denton alfeléből kilógni? Mert ez nem "piaci" suskus? Vagy mert ez lenne a függetlenség maga? Ezt te sem gondolod -igazán- komolyan. Szal ezt azért kicsinység még jobban körülírhattad volna. (De nem tetted.)"
"Jó ezt tudni. Tehát a beteges függetlenség nálatok azt jelenti, hogy a Cink csak az idegen tulajdonostól függ, itthon mindenkitől független, és azért működik, hogy kritikus tábort verjen. Nyilván a hatalom ellen. A külföldi multi (pénzhatalom) befolyásolhatja a hazai (gyarmat) politikáját, és annak döntéseit. Ezt mi nem függetlenségnek hívjuk, hanem a hazai érdekeink ki/el árusításának. Ez nem Cink, hanem cinkelt lap."
A sznob liberális nem akar a hazai politikától függeti, inkább függ azoktól, akiktől a hazai? balliberális politikai oldal megélhetése is függ
"Mert a Gawker és Nick Denton valaga jobb, ízletesebb Szilymajom? Kinek akarod ezt bemagyarázni? Nekik parírozol és senkitől sem vagy jobb. A Gawkerről tudjuk micsoda, Denton is. Ha nem azt csinálod, amit ők akarnak repülsz, aztán mit mondsz a "csajodnak"?"
2010 után alakult, folyvást a jobboldalt ekéző álhírportálok nemlétező függetlenségét ecseteli a másik kommentelő
"Ugyan. Erre vagy büszke? Eddig is világos volt, hogy a gazdáidnak nem holmi hirdetési pénzért éri meg fentartani a blogot. Nagyságrendekkel nagyobb anyagi érdekekről van itt szó, úgyhogy nem sajnálják a pénzt a propagandára."
Ceterum censeo azaz végszó ^^
Hát igen, a zsidók mindig a semlegességükről voltak híresek.
Van is egy mondás, olyankor, ha valakinek a párttatlanságát akarjuk bizonyítani:
"Semleges, mint egy New York-i zsidó."
A beteges semlegesség, mint New York-i zsidó trükk....
Ugye attól függ, kihez viszonyítva semleges.....ez benne a trükk.
Mindentől függetlenül, szily lászló és a cink egy nagy kalap szamócát nem ér, lazáskodással apolitikusnak álcázott tömény eszdéeszes propaganda, olyanoktól, akik sose voltak függetlenek személy szerint sem. Mandineres kommentelők szerint se frankók, és pedig nem kifejezetten jobbikosok kommentelnek a Mandira.
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
Scall Fast
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
0:29:00
Nincsenek megjegyzések:
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
Cinkes ez a cink,
független de csak mint schwartz izidor
Lucy Hay alias Scall Fast add hozzá köreidhez
facebook - Scall Fast jelölj és visszaigazollak
A gravatarom
Twitter profilom Lucy Hay 88
Reakció WP
Scall Fast Tumblr, ezt a felületet is lakjuk csak be szépen mi jobbosok, hogy ne csak a libsik blogoljanak ott
jutub - OD090
Loiter88, másik jutub
Valakivel közösen használt régi jutub "csenel"
szint ÉN, név innen: Jules Verne : 9672-es pont az ami kell, pont ott ahol kell, pont akkor amikor kell.
+1 YT
2014. április 4., péntek
Orbán Viktor a Korrektúrában beszélgetett Bayer Zsolttal
Orbán Viktor a Korrektúrában beszélgetett Bayer Zsolttal
http://www.echotv.hu/korrektura-2014-03-28-korrektura
Amit mond, mind érdekes, zömmel jó dolgok is, aki mondja, hát. :D Mennyire hiteles, nem is elsősorban ő hanem a liberálisokkal teli pártja, és miért jobb választás inkább a Jobbik a Fidesznél.
Mert igaz, tényleg akad rosszabb választás a Fidesznél, és az a balliberális összefogdosás, akik az összes valamirevaló (akasztófára) bukott szoci és szabad demokrata figurát begyűjtötték. Azért a szocionista bűnbandát mégse kéne még egyszer újraválasztani, sőt egyáltalán soha többé, akárhogy ígérgetnek és uszítanak, memóriával rendelkező embereknél nulla a hitelük, és mondom ezt nem médiára hanem élettapasztalatra alapozva : 2006 utáni megszorításokat, hatalmi önkényt, rendőri? (inkább inkalos) brutalitást, országrombolást nehéz elfelejteni.
Echo Televízió egész vasárnap tudósít a választásról
Nézőinek kérésére ma este megismétli az Echo Televízió a Korrektúra című műsorát, amelyben Bayer Zsolt vendége Orbán Viktor miniszterelnök volt. A beszélgetés 20 óra 30 perckor kezdődik a televíziócsatornán.
Hirdetés
Az Echo Tv az országgyűlési választás napjára egész napos műsorfolyammal készül. A televízióadó április 6-án, vasárnap reggel már 8 órától kétóránként jelentkezik híradóval, amelyben folyamatosan beszámol nemcsak a budapesti, hanem a vidéki eseményekről is. A Napi Aktuális Extra című műsorral 17 órától várja a nézőket Hajdú Andrea műsorvezető, aki Tóth Gy. László, Szabó László és Szolomayer Balázs politikai elemzőkkel beszélget. Már a 19 órás urnazárás előtt kezdetét veszi a Magyarország Választ 2014 című, egész estés műsor. A 18.50-kor kezdődő adást Néveri Ferenc Igor vezeti. A műsor vendégei Boros Bánk Levente, Cservák Csaba és Szabó László politikai elemzők lesznek, akik a választási kampány eseményeinek értékelése mellett a folyamatosan frissülő eredményeket is kommentálják. Az Echo Tv egész nap kapcsolja majd a külső helyszíneken lévő kollégáit a Fidesz–KDNP, a Jobbik, az MSZP és az LMP eredményváró központjából. A televízió munkatársai természetesen a Nemzeti Választási Központból is rendszeresen bejelentkeznek.
http://www.echotv.hu/korrektura-2014-03-28-korrektura
Amit mond, mind érdekes, zömmel jó dolgok is, aki mondja, hát. :D Mennyire hiteles, nem is elsősorban ő hanem a liberálisokkal teli pártja, és miért jobb választás inkább a Jobbik a Fidesznél.
Mert igaz, tényleg akad rosszabb választás a Fidesznél, és az a balliberális összefogdosás, akik az összes valamirevaló (akasztófára) bukott szoci és szabad demokrata figurát begyűjtötték. Azért a szocionista bűnbandát mégse kéne még egyszer újraválasztani, sőt egyáltalán soha többé, akárhogy ígérgetnek és uszítanak, memóriával rendelkező embereknél nulla a hitelük, és mondom ezt nem médiára hanem élettapasztalatra alapozva : 2006 utáni megszorításokat, hatalmi önkényt, rendőri? (inkább inkalos) brutalitást, országrombolást nehéz elfelejteni.
Echo Televízió egész vasárnap tudósít a választásról
Nézőinek kérésére ma este megismétli az Echo Televízió a Korrektúra című műsorát, amelyben Bayer Zsolt vendége Orbán Viktor miniszterelnök volt. A beszélgetés 20 óra 30 perckor kezdődik a televíziócsatornán.
Hirdetés
Az Echo Tv az országgyűlési választás napjára egész napos műsorfolyammal készül. A televízióadó április 6-án, vasárnap reggel már 8 órától kétóránként jelentkezik híradóval, amelyben folyamatosan beszámol nemcsak a budapesti, hanem a vidéki eseményekről is. A Napi Aktuális Extra című műsorral 17 órától várja a nézőket Hajdú Andrea műsorvezető, aki Tóth Gy. László, Szabó László és Szolomayer Balázs politikai elemzőkkel beszélget. Már a 19 órás urnazárás előtt kezdetét veszi a Magyarország Választ 2014 című, egész estés műsor. A 18.50-kor kezdődő adást Néveri Ferenc Igor vezeti. A műsor vendégei Boros Bánk Levente, Cservák Csaba és Szabó László politikai elemzők lesznek, akik a választási kampány eseményeinek értékelése mellett a folyamatosan frissülő eredményeket is kommentálják. Az Echo Tv egész nap kapcsolja majd a külső helyszíneken lévő kollégáit a Fidesz–KDNP, a Jobbik, az MSZP és az LMP eredményváró központjából. A televízió munkatársai természetesen a Nemzeti Választási Központból is rendszeresen bejelentkeznek.
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
Scall Fast
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
21:47:00
Nincsenek megjegyzések:
Lucy Hay alias Scall Fast add hozzá köreidhez
facebook - Scall Fast jelölj és visszaigazollak
A gravatarom
Twitter profilom Lucy Hay 88
Reakció WP
Scall Fast Tumblr, ezt a felületet is lakjuk csak be szépen mi jobbosok, hogy ne csak a libsik blogoljanak ott
jutub - OD090
Loiter88, másik jutub
Valakivel közösen használt régi jutub "csenel"
szint ÉN, név innen: Jules Verne : 9672-es pont az ami kell, pont ott ahol kell, pont akkor amikor kell.
+1 YT
2014. március 28., péntek
A mór megtette a kötelességét, a mór mehet! Harcolni, meghalni jók voltak, a hatalom elérése után viszont onnan kizárandók a háttérhatalom szerint. Jöhetnek helyettük a kazár zsidó átkozárok! Ukrajnának az oroszok helyett a cionistákat választani őrültség volt, az imf bevonult, a megszorítások is megkezdődtek, most valóban diktatúra épül.
A mór megtette a kötelességét, a mór mehet! Harcolni, meghalni jók voltak, a hatalom elérése után viszont onnan kizárandók a háttérhatalom szerint. Jöhetnek helyettük a kazár zsidó átkozárok! Ukrajnának az oroszok helyett a cionistákat választani őrültség volt, az imf bevonult, a megszorítások is megkezdődtek, most valóban diktatúra épül.
http://www.hidfo.net/2014/03/28/jobb-szektor-betiltasa-polgarhaboru-elokeszuletei-ukrajnaban
A Jobb Szektor betiltása - polgárháború előkészületei Ukrajnában
2014.03.28 14:11 hidfo.net
A Jobb Szektor betiltására készül az Ukrán kormány. Emiatt már Arsen Avakov kinevezett belügyminiszter egyeztetett a Nemzetbiztonsági Tanács vezetőjével Andrey Parubyival, és a Svoboda párt vezetőjével Oleg Tyagnibokkal. Avakov javasolta, hogy teljesen tiltsák be a Jobb Szektor nevű szervezetet. Andrey Parubyival támogatta, Oleg Tyagnibok elvetette az ötletet.
Történik mindez az alatt, hogy a Jobb Szektor tagjai, több százan körbevették újra a minisztérium épületét. A szervezet likvidálással fenyegette meg Avakovot, mivel szerintük ő felelős a szervezet egyik katonai vezetőjének megöléséért. A szervezet időközben nagy mennyiségű fegyvert zsákmányolt, katonai értelemben véve nem, de polgári értelemben véve komoly fegyveres erőt képvisel. A parlament félelmében napirendre tűzte Avakov felfüggesztési lehetőségeinek megtárgyalását. Avakov azzal védekezik, hogy számára a legfontosabb az emberi élet, sosem adna parancsot senki megölésére. Ettől függetlenül a szervezet harci készültségben tartja magát, és láthatóan elkerülhetetlen, hogy kitörjön a háború, a bársonyszékekbe betolakodott atlantista zsidók, és a Jobb Szektor között.
A folyamatok ilyen irányú elfajulása várható volt. Jelenleg Ukrajna nem rendelkezik egy egységes bevethető belügyi állománnyal, az ilyen helyzetekre kiképzett Berkut pedig feloszlatásra került az illegitim ukrán kormány által, a tagjait pedig meghurcolták. Ezeket az embereket a Krím-félsziget fogadta be, ahol aztán ismét megbecsült munkát végezhetnek.
Forradalmi helyzetekben a hatalom közeli és hatalomra jutott szervezeteknek megvannak a maguk élelmei. Ez minden forradalomban így volt, és ezek realizálódása esetén a szervezetek sokkal érzékenyebben reagálnak, és lépnek fel. A Jobb Szektor vezetőjének likvidálása a lehető legrosszabb döntés volt. Ezzel beállt a feloldhatatlan ellentét a magát kinevezett hatalmaskodók, és a radikálisok között. Hogy ki fog győzni, nem vitás, a nevető harmadik, aki jelen esetben Moszkva lesz.
A Jobb Szektor körbevette az ukrán belügyminisztériumot
http://www.hidfo.net/2014/03/28/jobb-szektor-betiltasa-polgarhaboru-elokeszuletei-ukrajnaban
A Jobb Szektor betiltása - polgárháború előkészületei Ukrajnában
2014.03.28 14:11 hidfo.net
A Jobb Szektor betiltására készül az Ukrán kormány. Emiatt már Arsen Avakov kinevezett belügyminiszter egyeztetett a Nemzetbiztonsági Tanács vezetőjével Andrey Parubyival, és a Svoboda párt vezetőjével Oleg Tyagnibokkal. Avakov javasolta, hogy teljesen tiltsák be a Jobb Szektor nevű szervezetet. Andrey Parubyival támogatta, Oleg Tyagnibok elvetette az ötletet.
Történik mindez az alatt, hogy a Jobb Szektor tagjai, több százan körbevették újra a minisztérium épületét. A szervezet likvidálással fenyegette meg Avakovot, mivel szerintük ő felelős a szervezet egyik katonai vezetőjének megöléséért. A szervezet időközben nagy mennyiségű fegyvert zsákmányolt, katonai értelemben véve nem, de polgári értelemben véve komoly fegyveres erőt képvisel. A parlament félelmében napirendre tűzte Avakov felfüggesztési lehetőségeinek megtárgyalását. Avakov azzal védekezik, hogy számára a legfontosabb az emberi élet, sosem adna parancsot senki megölésére. Ettől függetlenül a szervezet harci készültségben tartja magát, és láthatóan elkerülhetetlen, hogy kitörjön a háború, a bársonyszékekbe betolakodott atlantista zsidók, és a Jobb Szektor között.
A folyamatok ilyen irányú elfajulása várható volt. Jelenleg Ukrajna nem rendelkezik egy egységes bevethető belügyi állománnyal, az ilyen helyzetekre kiképzett Berkut pedig feloszlatásra került az illegitim ukrán kormány által, a tagjait pedig meghurcolták. Ezeket az embereket a Krím-félsziget fogadta be, ahol aztán ismét megbecsült munkát végezhetnek.
Forradalmi helyzetekben a hatalom közeli és hatalomra jutott szervezeteknek megvannak a maguk élelmei. Ez minden forradalomban így volt, és ezek realizálódása esetén a szervezetek sokkal érzékenyebben reagálnak, és lépnek fel. A Jobb Szektor vezetőjének likvidálása a lehető legrosszabb döntés volt. Ezzel beállt a feloldhatatlan ellentét a magát kinevezett hatalmaskodók, és a radikálisok között. Hogy ki fog győzni, nem vitás, a nevető harmadik, aki jelen esetben Moszkva lesz.
A Jobb Szektor körbevette az ukrán belügyminisztériumot
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
Scall Fast
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
14:48:00
Nincsenek megjegyzések:
Lucy Hay alias Scall Fast add hozzá köreidhez
facebook - Scall Fast jelölj és visszaigazollak
A gravatarom
Twitter profilom Lucy Hay 88
Reakció WP
Scall Fast Tumblr, ezt a felületet is lakjuk csak be szépen mi jobbosok, hogy ne csak a libsik blogoljanak ott
jutub - OD090
Loiter88, másik jutub
Valakivel közösen használt régi jutub "csenel"
szint ÉN, név innen: Jules Verne : 9672-es pont az ami kell, pont ott ahol kell, pont akkor amikor kell.
+1 YT
Fidesz + ballib bűnbanda egy húron pendül a cionizmus kiszolgálásában. Schiffer az elempés megmondta tavaly. Egy Jobbik nélkül megtartott, mszp - dk - együtt pm, lmp, és fideszes részvételű antiszemitizmus koHnferencián : árnyalatnyi különbségek vannak csak a cionizmus, és az antiszemétizmus kérdéseiben ezen egy gyökerű erők közt.
A helyi ügynökei is vele tartanak : fidesz + ballib bűnbanda egy húron pendül a cionizmus kiszolgálásában. Schiffer az elempés megmondta tavaly. Egy Jobbik nélkül megtartott, mszp - dk - együtt pm, lmp, és fideszes részvételű antiszemitizmus koHnferencián : árnyalatnyi különbségek vannak csak a cionizmus, és az antiszemétizmus kérdéseiben ezen egy gyökerű erők közt.
http://www.hidfo.net/2014/03/27/soros-gyorgy-piaci-haborut-hirdetett-oroszorszag-ellen
Soros György piaci háborút hirdetett Oroszország ellen
2014.03.27 14:48 hidfo.net
Soros György zsidó befektető felszólította az Egyesült Államokat, hogy "büntesse meg" Oroszországot az olajárak manipulálásával. Szerinte az USA a stratégiai olajtartalékok kiárusításával leszoríthatná az olaj világpiaci árát, és így komoly csapást mérhetne egyenesen az orosz költségvetésre.
Érdekes élőlény ez a Soros, senki nem ért egyet abban, hogy valójában hova is tartozik. A zsidók szerint magyar, a magyarok szerint zsidó, az oroszok szerint amerikai. Igazi világpolgár, aki sehová nem tartozik, nincsen hazája, ezért fűti a bosszúvágy és a még talpon lévő nemzetek elleni gazdasági támadásokra ösztönöz más országokat. Most épp Oroszország ellen fordult, - talán mert lélekben (azon felül, hogy zsidó) mégiscsak inkább amerikai, mint magyar.
Soros szerint "meg kell büntetni" Oroszországot, de erre az USA által hozott szankciók nem alkalmasak, mert az egyes személyek megcélzásával valójában erősítik az orosz gazdaságot. Ehelyett az olajárak manipulálására hívta fel a figyelmet, - szerinte, ha az USA kiárusítja a stratégiai olajkészleteket, azzal 12 dollárral csökkentené az olaj árát és így jókora bevételkiesést okozna az orosz állami költségvetésnek.
Az Egyesült Államok jelenleg mintegy 200 napra elegendő olajtartalékkal rendelkezik. Ennek ellenére az olajár manipulálása puszta erőfitogtatás lenne, valódi hatást nem gyakorolhat Oroszországra. Az amerikai szövetségi kormány 90 napi tartalék fenntartását tartja kötelező érvényűnek, vagyis valóban van ilyen manipulációra bevethető olajtartalékuk.
Ennek ellenére, ha az USA egy ilyen kereskedelmi háborúba kezd, az néhány hónapnál nem tarthat tovább. Miközben éves szinten nem okoznának olyan bevételkiesést, amit az orosz kormány ne tudna ellensúlyozni, Oroszország könnyedén elvágná az Egyesült Államokat saját olajtartalékaitól. Az USA jelenleg nettó olaj importőr, mert az észak-amerikai olajmezők nagy részét a jelenleginél jóval magasabb olajár mellett éri csak meg kitermelni. Annál többet hoznak be a NATO által demokratizált országokból.
Olyan művelet lenne ez, ami rövid távon, nagy erőbefektetéssel csak kis eredményt hozna. Emellett, ha az amerikai olajtartalékot megfelezik, az USA fokozottan kiszolgáltatottá válna a NATO által megszállt területekről behozott olajtól. Erre a floridai Energy Analitics Group igazgatója is felhívta a figyelmet. Amerika egyszerűen saját magát tenné sebezhetőbbé egy ilyen művelettel. Felmerült tehát a kérdés, hogy Soros kinek a pártját fogja ebben a kibontakozó piaci háborúban. Befektetőként és kapitalistaként valószínűleg főként a saját maga pártját fogja. Bár hivatalosan visszavonult a befektetői tevékenységtől, ez csak a Soros György néven bejegyzett személyazonosságára vonatkozik, vagyis sejthető, hogy az ehhez hasonló ajánlásokkal továbbra is a saját útját egyengeti.
http://www.hidfo.net/2014/03/27/soros-gyorgy-piaci-haborut-hirdetett-oroszorszag-ellen
Soros György piaci háborút hirdetett Oroszország ellen
2014.03.27 14:48 hidfo.net
Soros György zsidó befektető felszólította az Egyesült Államokat, hogy "büntesse meg" Oroszországot az olajárak manipulálásával. Szerinte az USA a stratégiai olajtartalékok kiárusításával leszoríthatná az olaj világpiaci árát, és így komoly csapást mérhetne egyenesen az orosz költségvetésre.
Érdekes élőlény ez a Soros, senki nem ért egyet abban, hogy valójában hova is tartozik. A zsidók szerint magyar, a magyarok szerint zsidó, az oroszok szerint amerikai. Igazi világpolgár, aki sehová nem tartozik, nincsen hazája, ezért fűti a bosszúvágy és a még talpon lévő nemzetek elleni gazdasági támadásokra ösztönöz más országokat. Most épp Oroszország ellen fordult, - talán mert lélekben (azon felül, hogy zsidó) mégiscsak inkább amerikai, mint magyar.
Soros szerint "meg kell büntetni" Oroszországot, de erre az USA által hozott szankciók nem alkalmasak, mert az egyes személyek megcélzásával valójában erősítik az orosz gazdaságot. Ehelyett az olajárak manipulálására hívta fel a figyelmet, - szerinte, ha az USA kiárusítja a stratégiai olajkészleteket, azzal 12 dollárral csökkentené az olaj árát és így jókora bevételkiesést okozna az orosz állami költségvetésnek.
Az Egyesült Államok jelenleg mintegy 200 napra elegendő olajtartalékkal rendelkezik. Ennek ellenére az olajár manipulálása puszta erőfitogtatás lenne, valódi hatást nem gyakorolhat Oroszországra. Az amerikai szövetségi kormány 90 napi tartalék fenntartását tartja kötelező érvényűnek, vagyis valóban van ilyen manipulációra bevethető olajtartalékuk.
Ennek ellenére, ha az USA egy ilyen kereskedelmi háborúba kezd, az néhány hónapnál nem tarthat tovább. Miközben éves szinten nem okoznának olyan bevételkiesést, amit az orosz kormány ne tudna ellensúlyozni, Oroszország könnyedén elvágná az Egyesült Államokat saját olajtartalékaitól. Az USA jelenleg nettó olaj importőr, mert az észak-amerikai olajmezők nagy részét a jelenleginél jóval magasabb olajár mellett éri csak meg kitermelni. Annál többet hoznak be a NATO által demokratizált országokból.
Olyan művelet lenne ez, ami rövid távon, nagy erőbefektetéssel csak kis eredményt hozna. Emellett, ha az amerikai olajtartalékot megfelezik, az USA fokozottan kiszolgáltatottá válna a NATO által megszállt területekről behozott olajtól. Erre a floridai Energy Analitics Group igazgatója is felhívta a figyelmet. Amerika egyszerűen saját magát tenné sebezhetőbbé egy ilyen művelettel. Felmerült tehát a kérdés, hogy Soros kinek a pártját fogja ebben a kibontakozó piaci háborúban. Befektetőként és kapitalistaként valószínűleg főként a saját maga pártját fogja. Bár hivatalosan visszavonult a befektetői tevékenységtől, ez csak a Soros György néven bejegyzett személyazonosságára vonatkozik, vagyis sejthető, hogy az ehhez hasonló ajánlásokkal továbbra is a saját útját egyengeti.
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
Scall Fast
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
14:20:00
Nincsenek megjegyzések:
Lucy Hay alias Scall Fast add hozzá köreidhez
facebook - Scall Fast jelölj és visszaigazollak
A gravatarom
Twitter profilom Lucy Hay 88
Reakció WP
Scall Fast Tumblr, ezt a felületet is lakjuk csak be szépen mi jobbosok, hogy ne csak a libsik blogoljanak ott
jutub - OD090
Loiter88, másik jutub
Valakivel közösen használt régi jutub "csenel"
szint ÉN, név innen: Jules Verne : 9672-es pont az ami kell, pont ott ahol kell, pont akkor amikor kell.
+1 YT
A valódi nemzeti kormányzáshoz vezető úton a táruló Jobbik-olló vágja el a nemzetiszínű szalagot !!!
A valódi nemzeti kormányzáshoz vezető úton a táruló Jobbik-olló vágja el a nemzetiszínű szalagot !!!
Valaki idegenkedik a Jobbiktól, csak annak szól az alábbi.
Azt gondolja netán "Hm, a filmekből ismerős népnemzeti politikai szónoklat szövegek : Só Mihály, Hannibál tanár úr..."
De hát ha egyszer így kell, az igazságot is ki kell harcolni, ennem részeként bizony szükséges verbálisan képviselni, ami nekünk fontos. A nép, hát az meg mi magunk vagyunk, "wir sind das volk". xD
Mert ha nem aktivizálja magát az egyed, majd mások döntenek rólunk, helyettünk, nélkülünk, a fejünk felett !!!
Fideszesek, polgári körös békemenetesek néha nehezen értik meg, hogy rossztól várják a jót! Olyan képletesen szólva, mintha a varangyos békába lennének szerelmesek. Ez nem tündérmese, egy háttérhatalmista érdekű párt-szövetség sosem változik át nemzeti erővé, liberális kutyából sosem lesz nemzeti szalonna. Választások előtt 1 évvel osztogatni a szocik is tudtak, majd figyeljük meg! Egy példa : 04 30 után kezdődnek a kilakoltatások! Októberben lezárul a választások éve - jöhetnek a megszorítások, az eszetlen cionista háborús uszítókat kiszolgáló zsidesz kormány miatt vagyonokat költhetünk a nato-ra, a drága amerikai gázra, vehetünk az usától játékfegyvereket.
Legalább kétharmaduk ne legyen! Ezért, ha másért nem, mindenki menjen el, és szavazzon a Jobbikra 04. 06-án. ;)
http://hunhir.info/index.php?pid=hirek&id=73795
A táruló Jobbik-olló vágja el a nemzetiszínű szalagot
2014. március 28. 09:51 - Hunhír.info
A liberálisok uralta, közvélemény-kutatónak nevezett szellemi- ideológiai műhelyekben beindult a rettegés, hogy miként tudnák a Jobbik folyamatos erősödését kompenzálni, és azt erősíteni a külvilág számára, hogy a nemzeti radikálisok előre törése alaptalan szemfényvesztés, hiszen a tarsolyos bunkók iránti szimpátia vajon mitől nőne. Most éppen az a Tárki jeleskedik a Jobbik sikerének relativizálásában, amely elsőként jelezte e napokban, hogy a párt elismertsége elérte a "baloldali" összeomlásét. Nem tudni, hogy rászóltak-e a csillagos égből a Tárkira, hogy na gyorsan ezt ellensúlyozni kell, minden esetre vezetőjük már úgy nyilatkozott a pénteki Néphazugság szerint: "Nem a Jobbik érte be a Kormányváltókat, hanem a Kormányváltók küzdötték le magukat a Jobbikhoz." A csillagos megközelítés mellett viszont az is lehetséges: a Tárki is gyorsan belezuhant abba a generációkon keresztül érvényesülő téveszme-folyamatba, miszerint a nemzeti érzelmű, Radikális Gondolkodó csak tudatlan, alsóbbrendű "paraszt" lehet. Ezen vélekedésüket a liberális körök és páholyok egyebek mellett azzal magyarázták, hogy a tényleg a budapesti polgári kerületekben tanyázó egykori valóban nagyon erős MIÉP-es holdudvar meghatározó arcai Orbán környezetében bukkantak fel, viszont azt elfelejtették, hogy közben elszállt az idő. A Vona Gábor elnöksége kezdetével látványosan erősödő Jobbik viszonyult a legintenzívebben az adott belpolitikai helyzethez, ez a politikai formáció találta meg a legjobban az adott pillanatban helyes politikai utat, hogy közben az alapokból a legkevesebbet kellett lefaragnia.
Filippov Gábor, a Magyar Progresszív Intézet elemzője kicsit másképpen látja a dolgokat, mint a hirtelen visszavonulót fújt tárkisok. Szerinte jól látható a Jobbik intenzív kampányának eredménye: bár a "szélsőjobboldali" párt egyedül a Tárkinál rendelkezik majdnem ugyanannyi támogatóval, mint a baloldal, minden felmérés szignifikáns bővülést mutat. Ez ugyanúgy jelezheti új szavazók megjelenését, mint azt, hogy a párt „domesztikációs kampányának" hatására a Jobbik-szimpátiájukat korábban eltitkolók nagyobb arányban vállalják fel preferenciájukat.
Filippov kétségtelenül megvilágít egy reális lehetőséget a Jobbik erősödésével kapcsolatosan, azonban nem árt hangsúlyozni, amit már jeleztünk. A Jobbik alkalmazkodott legjobban az aktuális belpolitikai helyzethez az elmúlt nyolc évben, és teljesen természetes dolog, hogy a Fidesz kormányzása idején a harcos, gerillamegjelenés pont amiatt lett volna tévút, hogy a kormánypárt nagyon sok jobbikos programot beemelt a sajátjába, sőt, meghatározó területeken azokat önálló gondolatsorként akarta eladni a közvélemény felé. Elég csak, ha a keleti nyitás kérdéskörére utalunk.
A Jobbik jól járta be a parlamentben azt az utat, amelyet hírportálunk is az egyedüli üdvözítőnek tartott, vagyis elsősorban konstruktív ellenzékiként viszonyulni a politikai kérdésekhez, majd a szakmai-politikai fejlődés függvényében reális, érthető és valós alapokról kritizálni a kormánypárt tevékenységét, és erőteljesen elutasítani a háttérhatalom irányítása alatt lévő álbaloldalt.
A Jobbik kampányában megjelenő elemek, a közösségi felületek a többi pártnál is intenzívebb használata meghozta a gyümölcsét éppen úgy, mint az az alapkitétel, amely talán a legfontosabb a párt sikere szempontjából, mert a legkönnyebben érthető üzeneteket hordozza. A mérce nem a származás, a politikai szimpátia, vagy a társadalmi helyzet, hanem egyértelműen, mindenkire vonatkoztatva a nemzethez való hűség és nemzetépítés.
Ezzel a kérdésfeltétellel lehet a legjobban úgy befolyásolni és válaszadásra kényszeríteni, hogy egyik társadalmi réteg, nemzeti kisebbség, vagy rejtőzködő kisebbség sem köthet bele. A viszonyulás ugyanis a rendező erő, szemben a származással, a politikai nézetekkel. A jobbikos alapálláspontot így teljesen természetesen és megalkuvás nélkül magáévá teheti magyar, cigány vagy éppen zsidó úgy is, hogy közben pont a radikálisok részéről érezheti az el- és befogadottság lényegét.
Pár gondolat erejéig még visszatérnék az úgynevezett holdudvarra, amelynek hiányát, és az erre adandó gyors válaszok elmaradhatatlanságát hírportálunk a Jobbik parlamentbe kerülése előtt és közvetlenül utána is jelezte, és a kérdés megoldását nagymértékben szorgalmazta. Úgy gondoljuk, hogy ezen a területen is jelentős sikereket ért el a Jobbik úgy, hogy fiatalított, és nem próbált meg sarkosan fogalmazva görcsösen azokhoz a már kövületeknek számító "nemzeti gondolkodókhoz" ragaszkodni, akik a MIÉP bukása után nem egy esetben a nagyobb konc reményében Csurka istenítéséből egyből Orbán Viktor piedesztálra emelésébe csaptak át.
Az elmúlt 24 évben törvényszerűen felnőhetett egy olyan fiatal értelmiségi csoport, amely nemcsak trónkövetelő, hanem a megfelelős szakmai-politikai tudással is rendelkezik, és a gyakorlat, a tapasztalat megszerzése pedig csak idő kérdése. Igaz, ezt nem lehet megkapni az egyetemen, vagy főiskolán, boltban sem vásárolható, de az idő egyértelműen neki dolgozik.
Cseppet sem érdekes módon a bal- és jobboldali fősodor kevésbé csapott le Vona Gábor pártelnök azon kijelentésére, miszerint a Jobbik a néppárttá válás útján halad. Noha ez egyértelműen látszik, ennek propagálása semmiképpen sem érdeke a fősodornak, amely mindenképpen továbbra is az elcsépelt jelzőkkel meghatározó karanténba zárnák a radikálisokat. A kommunikációs, politikai nyitás meglátásom szerint egyértelműen a néppárti jelleg alakulását és folyamatos megvalósulását eredményezheti, és a természet törvényén alapuló székely rendtartás ősi igazságát hordozhatja. Közösen, a széles rétegekre támaszkodva kell az alapszabály, mondhatni az "alaptörvény" betartásával úgy építkezni, hogy mindenki fontos, mindenkinek szerepe van, és ez meghatározó, pótolhatatlan a leendő új rendszerben, ahol a különböző posztokra, helyekre való kiválasztódás, a nemzeti elkötelezettség alapjaiból kiindulva a szakértelem, a tudás, a rátermettség kitételei szerint történik.
Valaki idegenkedik a Jobbiktól, csak annak szól az alábbi.
Azt gondolja netán "Hm, a filmekből ismerős népnemzeti politikai szónoklat szövegek : Só Mihály, Hannibál tanár úr..."
De hát ha egyszer így kell, az igazságot is ki kell harcolni, ennem részeként bizony szükséges verbálisan képviselni, ami nekünk fontos. A nép, hát az meg mi magunk vagyunk, "wir sind das volk". xD
Mert ha nem aktivizálja magát az egyed, majd mások döntenek rólunk, helyettünk, nélkülünk, a fejünk felett !!!
Fideszesek, polgári körös békemenetesek néha nehezen értik meg, hogy rossztól várják a jót! Olyan képletesen szólva, mintha a varangyos békába lennének szerelmesek. Ez nem tündérmese, egy háttérhatalmista érdekű párt-szövetség sosem változik át nemzeti erővé, liberális kutyából sosem lesz nemzeti szalonna. Választások előtt 1 évvel osztogatni a szocik is tudtak, majd figyeljük meg! Egy példa : 04 30 után kezdődnek a kilakoltatások! Októberben lezárul a választások éve - jöhetnek a megszorítások, az eszetlen cionista háborús uszítókat kiszolgáló zsidesz kormány miatt vagyonokat költhetünk a nato-ra, a drága amerikai gázra, vehetünk az usától játékfegyvereket.
Legalább kétharmaduk ne legyen! Ezért, ha másért nem, mindenki menjen el, és szavazzon a Jobbikra 04. 06-án. ;)
http://hunhir.info/index.php?pid=hirek&id=73795
A táruló Jobbik-olló vágja el a nemzetiszínű szalagot
2014. március 28. 09:51 - Hunhír.info
A liberálisok uralta, közvélemény-kutatónak nevezett szellemi- ideológiai műhelyekben beindult a rettegés, hogy miként tudnák a Jobbik folyamatos erősödését kompenzálni, és azt erősíteni a külvilág számára, hogy a nemzeti radikálisok előre törése alaptalan szemfényvesztés, hiszen a tarsolyos bunkók iránti szimpátia vajon mitől nőne. Most éppen az a Tárki jeleskedik a Jobbik sikerének relativizálásában, amely elsőként jelezte e napokban, hogy a párt elismertsége elérte a "baloldali" összeomlásét. Nem tudni, hogy rászóltak-e a csillagos égből a Tárkira, hogy na gyorsan ezt ellensúlyozni kell, minden esetre vezetőjük már úgy nyilatkozott a pénteki Néphazugság szerint: "Nem a Jobbik érte be a Kormányváltókat, hanem a Kormányváltók küzdötték le magukat a Jobbikhoz." A csillagos megközelítés mellett viszont az is lehetséges: a Tárki is gyorsan belezuhant abba a generációkon keresztül érvényesülő téveszme-folyamatba, miszerint a nemzeti érzelmű, Radikális Gondolkodó csak tudatlan, alsóbbrendű "paraszt" lehet. Ezen vélekedésüket a liberális körök és páholyok egyebek mellett azzal magyarázták, hogy a tényleg a budapesti polgári kerületekben tanyázó egykori valóban nagyon erős MIÉP-es holdudvar meghatározó arcai Orbán környezetében bukkantak fel, viszont azt elfelejtették, hogy közben elszállt az idő. A Vona Gábor elnöksége kezdetével látványosan erősödő Jobbik viszonyult a legintenzívebben az adott belpolitikai helyzethez, ez a politikai formáció találta meg a legjobban az adott pillanatban helyes politikai utat, hogy közben az alapokból a legkevesebbet kellett lefaragnia.
Filippov Gábor, a Magyar Progresszív Intézet elemzője kicsit másképpen látja a dolgokat, mint a hirtelen visszavonulót fújt tárkisok. Szerinte jól látható a Jobbik intenzív kampányának eredménye: bár a "szélsőjobboldali" párt egyedül a Tárkinál rendelkezik majdnem ugyanannyi támogatóval, mint a baloldal, minden felmérés szignifikáns bővülést mutat. Ez ugyanúgy jelezheti új szavazók megjelenését, mint azt, hogy a párt „domesztikációs kampányának" hatására a Jobbik-szimpátiájukat korábban eltitkolók nagyobb arányban vállalják fel preferenciájukat.
Filippov kétségtelenül megvilágít egy reális lehetőséget a Jobbik erősödésével kapcsolatosan, azonban nem árt hangsúlyozni, amit már jeleztünk. A Jobbik alkalmazkodott legjobban az aktuális belpolitikai helyzethez az elmúlt nyolc évben, és teljesen természetes dolog, hogy a Fidesz kormányzása idején a harcos, gerillamegjelenés pont amiatt lett volna tévút, hogy a kormánypárt nagyon sok jobbikos programot beemelt a sajátjába, sőt, meghatározó területeken azokat önálló gondolatsorként akarta eladni a közvélemény felé. Elég csak, ha a keleti nyitás kérdéskörére utalunk.
A Jobbik jól járta be a parlamentben azt az utat, amelyet hírportálunk is az egyedüli üdvözítőnek tartott, vagyis elsősorban konstruktív ellenzékiként viszonyulni a politikai kérdésekhez, majd a szakmai-politikai fejlődés függvényében reális, érthető és valós alapokról kritizálni a kormánypárt tevékenységét, és erőteljesen elutasítani a háttérhatalom irányítása alatt lévő álbaloldalt.
A Jobbik kampányában megjelenő elemek, a közösségi felületek a többi pártnál is intenzívebb használata meghozta a gyümölcsét éppen úgy, mint az az alapkitétel, amely talán a legfontosabb a párt sikere szempontjából, mert a legkönnyebben érthető üzeneteket hordozza. A mérce nem a származás, a politikai szimpátia, vagy a társadalmi helyzet, hanem egyértelműen, mindenkire vonatkoztatva a nemzethez való hűség és nemzetépítés.
Ezzel a kérdésfeltétellel lehet a legjobban úgy befolyásolni és válaszadásra kényszeríteni, hogy egyik társadalmi réteg, nemzeti kisebbség, vagy rejtőzködő kisebbség sem köthet bele. A viszonyulás ugyanis a rendező erő, szemben a származással, a politikai nézetekkel. A jobbikos alapálláspontot így teljesen természetesen és megalkuvás nélkül magáévá teheti magyar, cigány vagy éppen zsidó úgy is, hogy közben pont a radikálisok részéről érezheti az el- és befogadottság lényegét.
Pár gondolat erejéig még visszatérnék az úgynevezett holdudvarra, amelynek hiányát, és az erre adandó gyors válaszok elmaradhatatlanságát hírportálunk a Jobbik parlamentbe kerülése előtt és közvetlenül utána is jelezte, és a kérdés megoldását nagymértékben szorgalmazta. Úgy gondoljuk, hogy ezen a területen is jelentős sikereket ért el a Jobbik úgy, hogy fiatalított, és nem próbált meg sarkosan fogalmazva görcsösen azokhoz a már kövületeknek számító "nemzeti gondolkodókhoz" ragaszkodni, akik a MIÉP bukása után nem egy esetben a nagyobb konc reményében Csurka istenítéséből egyből Orbán Viktor piedesztálra emelésébe csaptak át.
Az elmúlt 24 évben törvényszerűen felnőhetett egy olyan fiatal értelmiségi csoport, amely nemcsak trónkövetelő, hanem a megfelelős szakmai-politikai tudással is rendelkezik, és a gyakorlat, a tapasztalat megszerzése pedig csak idő kérdése. Igaz, ezt nem lehet megkapni az egyetemen, vagy főiskolán, boltban sem vásárolható, de az idő egyértelműen neki dolgozik.
Cseppet sem érdekes módon a bal- és jobboldali fősodor kevésbé csapott le Vona Gábor pártelnök azon kijelentésére, miszerint a Jobbik a néppárttá válás útján halad. Noha ez egyértelműen látszik, ennek propagálása semmiképpen sem érdeke a fősodornak, amely mindenképpen továbbra is az elcsépelt jelzőkkel meghatározó karanténba zárnák a radikálisokat. A kommunikációs, politikai nyitás meglátásom szerint egyértelműen a néppárti jelleg alakulását és folyamatos megvalósulását eredményezheti, és a természet törvényén alapuló székely rendtartás ősi igazságát hordozhatja. Közösen, a széles rétegekre támaszkodva kell az alapszabály, mondhatni az "alaptörvény" betartásával úgy építkezni, hogy mindenki fontos, mindenkinek szerepe van, és ez meghatározó, pótolhatatlan a leendő új rendszerben, ahol a különböző posztokra, helyekre való kiválasztódás, a nemzeti elkötelezettség alapjaiból kiindulva a szakértelem, a tudás, a rátermettség kitételei szerint történik.
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
Scall Fast
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
14:01:00
Nincsenek megjegyzések:
Lucy Hay alias Scall Fast add hozzá köreidhez
facebook - Scall Fast jelölj és visszaigazollak
A gravatarom
Twitter profilom Lucy Hay 88
Reakció WP
Scall Fast Tumblr, ezt a felületet is lakjuk csak be szépen mi jobbosok, hogy ne csak a libsik blogoljanak ott
jutub - OD090
Loiter88, másik jutub
Valakivel közösen használt régi jutub "csenel"
szint ÉN, név innen: Jules Verne : 9672-es pont az ami kell, pont ott ahol kell, pont akkor amikor kell.
+1 YT
Ensz szerint törvénytelen a krími hazatérés?
Szerintem meg törvénytelen az ensz nevű szabadkőműves akármi, simán jóvá hagyta izrael és az usa összes agresszióját. Formális nyilatkozatokról már sztalin is csak annyit mondott "na és a pápának hány hadosztálya van? egy se, hihihi"
Nehéz megfékezni az agresszort, ha ő a legerősebb és neki dolgozik az is aki hivatott ellenőrizni, szerencsére nem ez a helyzet, ott van Kelet, Távol - Kelet, és Dél! Amit pártunk és kormányunk hamarosan uniós parancsra bojkottálni fog, nem lesz semmiféle keleti nyitás!!!!!
Ensz, népszövetség 2.0 - atlantista - cionista blokk pincsikutyája, álcivil szervezete. A fidesz is ezekkel tart, de se én se más nem megy háborúba Putyin ellen, sem nem vagyunk hajlandóak azért adózni, hogy fegyverkezésre, azon belül is gondolom usa-ból vásárolt g.i. joe - kacatokra költsük! Rezsicsökkentés sem lesz, a szabadkereskedelmi egyezménnyel jöhet a gmo műkaja, meg a jó drága amerikai palagáz HAJÓN!!! Abszurdum.
CSAK A JOBBIK a nemzeti párt, Fideszt, mint az szdsz ifjúsági tagozatát, amerikából csinálták meg még a 80-as években sorosék, és mások! A szabadkőműves kötődésű Bibó-ról elnevezett iskolába járt a fidesz "kemény magja"! Manapság a kettős mérce, magyarinfo blog féle társaság a fiatal korosztály ugyanonnét. Vicces látni, ahogy libsi nácizza le a másik, régebbi libsit. Nem elég haladó, nem elég forradalmár "Robespierre, követni fogsz!" De akkor sem szavaz értelmes ember se a fideszre, se a balliberált összefo*ásra, se semelyik biznisz-törpepártra, egyáltalán a Jobbikon kívül bármi másra ezen a választáson.
Fideszesek, polgári körös békemenetesek néha nehezen értik meg, hogy rossztól várják a jót! Olyan képletesen szólva, mintha a varangyos békába lennének szerelmesek. Ez nem tündérmese, egy háttérhatalmista érdekű párt-szövetség sosem változik át nemzeti erővé, liberális kutyából sosem lesz nemzeti szalonna. Választások előtt 1 évvel osztogatni a szocik is tudtak, majd figyeljük meg! Egy példa : 04 30 után kezdődnek a kilakoltatások! Október után lezárul a választások éve, jöhet szépen a rezsiemelés, drága lesz a gáz, és az áram is - Paks 2 is le lesz állítva.
Nehéz megfékezni az agresszort, ha ő a legerősebb és neki dolgozik az is aki hivatott ellenőrizni, szerencsére nem ez a helyzet, ott van Kelet, Távol - Kelet, és Dél! Amit pártunk és kormányunk hamarosan uniós parancsra bojkottálni fog, nem lesz semmiféle keleti nyitás!!!!!
Ensz, népszövetség 2.0 - atlantista - cionista blokk pincsikutyája, álcivil szervezete. A fidesz is ezekkel tart, de se én se más nem megy háborúba Putyin ellen, sem nem vagyunk hajlandóak azért adózni, hogy fegyverkezésre, azon belül is gondolom usa-ból vásárolt g.i. joe - kacatokra költsük! Rezsicsökkentés sem lesz, a szabadkereskedelmi egyezménnyel jöhet a gmo műkaja, meg a jó drága amerikai palagáz HAJÓN!!! Abszurdum.
CSAK A JOBBIK a nemzeti párt, Fideszt, mint az szdsz ifjúsági tagozatát, amerikából csinálták meg még a 80-as években sorosék, és mások! A szabadkőműves kötődésű Bibó-ról elnevezett iskolába járt a fidesz "kemény magja"! Manapság a kettős mérce, magyarinfo blog féle társaság a fiatal korosztály ugyanonnét. Vicces látni, ahogy libsi nácizza le a másik, régebbi libsit. Nem elég haladó, nem elég forradalmár "Robespierre, követni fogsz!" De akkor sem szavaz értelmes ember se a fideszre, se a balliberált összefo*ásra, se semelyik biznisz-törpepártra, egyáltalán a Jobbikon kívül bármi másra ezen a választáson.
Fideszesek, polgári körös békemenetesek néha nehezen értik meg, hogy rossztól várják a jót! Olyan képletesen szólva, mintha a varangyos békába lennének szerelmesek. Ez nem tündérmese, egy háttérhatalmista érdekű párt-szövetség sosem változik át nemzeti erővé, liberális kutyából sosem lesz nemzeti szalonna. Választások előtt 1 évvel osztogatni a szocik is tudtak, majd figyeljük meg! Egy példa : 04 30 után kezdődnek a kilakoltatások! Október után lezárul a választások éve, jöhet szépen a rezsiemelés, drága lesz a gáz, és az áram is - Paks 2 is le lesz állítva.
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
Scall Fast
Reakció blog Reakciós Holokauszt tagadás
13:41:00
Nincsenek megjegyzések:
Lucy Hay alias Scall Fast add hozzá köreidhez
facebook - Scall Fast jelölj és visszaigazollak
A gravatarom
Twitter profilom Lucy Hay 88
Reakció WP
Scall Fast Tumblr, ezt a felületet is lakjuk csak be szépen mi jobbosok, hogy ne csak a libsik blogoljanak ott
jutub - OD090
Loiter88, másik jutub
Valakivel közösen használt régi jutub "csenel"
szint ÉN, név innen: Jules Verne : 9672-es pont az ami kell, pont ott ahol kell, pont akkor amikor kell.
+1 YT
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)



